Sprawdź czego dowiedział się Wodzirej Krzysztof Gdaniec na OFF WEDDING WORKSHOP 2!

O produktywności, content marketingu, reklamowaniu się na Facebooku, komunikacji z Klientami, prawach autorskich, możliwościach Instagrama, ślubnym „zero waste”, a także o sposobach na wygrywanie wojny cenowej dowiedziałem się na drugiej edycji konferencji branży ślubnej pod nazwą OFF WEDDING WORKSHOP, która odbyła się w Krakowie.

20191118_092347.jpg

 

Spotkanie było podzielone na dwa dni, a tematyki paneli – bardzo ciekawe!

DZIEŃ PIERWSZY:

 1. Miłosz Bolechowski z tematem „Jak planować czas, pracę i wyróżniać się wśród konkurencji?” pokazywał nam, jak dobrze zorganizować dzień, by znaleźć odpowiednią ilość minut na pracę, rodzinę i hobby.20191118_093320.jpgNiby wielu z tych rzeczy jesteśmy świadomi, ale zapominamy o nich, albo ignorujemy – dzięki Miłosz za wyłuszczenie ważnych kwestii!
 2. Justyna Bakalarska-Stankiewicz z kolei, poszerzyła nasze horyzonty związane z content marketingiem, czyli jakich treści używać do promocji marki.Temat samego sposobu redagowania postów zgłębiam ostatnio z pomocą pewnego audiobooka. Jednak odniesienia Justyny do Facebooka czy Instagrama pozwoliły mi jeszcze pełniej spojrzeć na to zagadnienie.

   

 3. To, co zrobił ze mną Daniel Bossy podczas wykładu „Trafianie do idealnego profilu klienta z reklamą na Facebooku„, można porównać do zanurzenia gąbki w gorącej wodzie, tj.:gąbka (czytaj: mój mózg)
  wchłonęła wodę (czyt: wiedzę), ale przy okazji
  zrobiła się gorąca (czyt: mózgownica się zagrzała od ogromu wiedzy).Mistrzostwo Świata!

 4. Ostatnim prelegentem był Krzysztof Krzemiński, który mówił o komunikacji z Klientami.Dzień pierwszy obfitował nie tylko w ciekawe wykłady, ale również zażyłe rozmowy z kuluarach, dyskusje na tematy branżowe, czy wymianę kontaktów biznesowych. Wszystko podsumowało afterparty 😉

 

DZIEŃ DRUGI:

 1. Ewa Miszczyk-Wróbel zaskoczyła tytułem prezentacji, czyli „O czym nie mówić pannie młodej – prawo autorskie, a organizacja wesela„.

Gdy zadałem pytanie na moim fanpejdżu, specjalnie zakrywając pełną nazwę prelekcji:

Screenshot_20191119-234443_Pages Manager

Odpowiedzi były różne, ale niestety nikt nie zgadł, że chodzi o milczenie na temat praw autorskich, których istnienia nie zaprzeczamy, ale ich „rozkminianie” nie jest Pannie Młodej do szczęścia potrzebne 😉

2. Olimpia Jenczek to bez wątpienia osoba, która ma ogromną wiedzę na temat tego, co sprawdza się na Instagramie, a czego lepiej nie robić. Jej spostrzeżenia na temat postów, stories, czy IG TV pozwolą mi bardziej świadomie korzystać z tego social media.


3. O idei ślubnego „zero waste” opowiadała nam Lena Paracka Werner.

Jak dołożyć swoją cegiełkę do ochrony naszej planety?
Jak zachęcić do tego swoje Pary Młode?

O tym i wielu innych sprawach, mogliśmy usłyszeć w trakcie prelekcji.

20191119_150222

 

4. Na zakończenie dwudniowego maratonu wiedzy, czekała na nas prawdziwa WISIENKA NA TORCIE!

Paweł Tkaczyk, bo o nim mowa, to osoba znana w kręgach związanych z marketingiem i budowaniem marki.

Elektryzujący tytuł jego panelu szkoleniowego brzmiał „Jak wygrać wojnę cenową?”

20191119_153041.jpg

Przyznam, że jego wiedza, sposób jej przedstawiania, przygotowanie merytoryczne oraz swoboda wypowiedzi zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

To było najlepsze zakończenie szkolenia, jakie mogłem sobie wyobrazić 🙂

Zdjęcie z niekwestionowanym Królem tej konferencji musiało być!

20191119_174214.jpg

Przy okazji, po prawej stronie załapał się mój serdeczny kolega z branży – Arek Sałek.

 

Dziękuję Organizatorom OFF WEDDING WORKSHOP 2 za dobrze zaplanowany czas, za wartościowe panele szkoleniowe, a także za pokazanie super miejscówki, jaką bez wątpienia jest Stara Zajezdnia w Krakowie!

Na potwierdzenie tego wrzucam fotkę 😉

20191118_144129

 

Jeśli dotrwaliście do końca – brawo Wy!

Zostawcie po sobie ślad pod postem na Facebooku 🙂

Pozdrawiam,

Wodzirej Krzysztof Gdaniec