Don’t stop the party! Wesele Oliwii i Roberta | Zajazd Leśny Dworek Korne

Gdybym miał krótko opisać to, co działo się na weselu Oliwii i Roberta w Zajeździe „Leśny Dworek” w Kornym, byłoby to słowo OGIEŃ!

13 godzin wesela, 7 godzin poprawin!!!

…ale od początku 😉

Nowożeńcy na pierwszy taniec wybrali sobie cudowne „Angels” Robbiego Williamsa!

Gdy zaczęli, niepostrzeżenie wkradł się ciężki dym, co dodało magii przygotowanej przez nich choreografii. Mimo lekkiego zdenerwowania, poradzili sobie znakomicie, czego efektem jest chociażby poniższe zdjęcie, które wykonał  Krystian Baszanowski.

Swoją drogą w tej sukni ślubnej Oliwia wyglądała olśniewająco, prawda? 🙂

65470946_701400880290439_3575335290648133632_n

Burza oklasków i czas na pierwszą integrację!

Blisko 140 osób zatańczyło poloneza tak, że nawet Panie Kucharki wyjrzały przez okna i z dumą patrzyły na to, co działo się przed salą weselną 🙂

To był dopiero początek 😉

Parkiet płonął za sprawą fantastycznych Gości, którzy chętnie brali udział w licznych animacjach tanecznych, zabawach i konkursach przygotowanych przez wodzireja.

 

By uczestnicy wesela mogli jak najdłużej cieszyć się dobrą kondycją, szalone tańce przeplatane były spokojniejszymi momentami.

Najbardziej zapadł mi w pamięć jeden z nich, gdyż zacząłem śpiewać wolną piosenkę, a z każdą sekundą pojawiało się coraz więcej osób na parkiecie. Rozochoceni goście, byli gotowi na więcej, co sprawiło, że wykonałem jeszcze kilka innych utworów, w tym – bardzo emocjonalne „All of me” Johna Legenda. Ku mojemu zdziwieniu, prócz kobiecych serc, poruszyłem także te męskie 😉

 

Swoją drogą tych emocji było tego dnia cała masa, szczególnie podczas podziękowań. Młoda Para złożyła z serca płynące życzenia Rodzicom, Babciom i Dziadkowi, zaś Świadków uhonorowała w iście oskarowy sposób!

Również  i ja dałem się ponieść chwili widząc czerwony dywan (haha)  xD

 

Ach, co to było za wesele! Zostawiam Was sam na sam ze zdjęciami od Krystiana, którego serdecznie polecam, gdyż wykonał kawał fantastycznej roboty!

Ps. W eleganckie wnętrza (i gościnne progi) Zajazdu „Leśny Dworek” idealnie wkomponowało się nowe stanowisko wodzireja 😉

 

Podsumowując:

Genialny reportaż zdjęciowy stworzył Krystian Baszanowski

Miłą obsługę, pyszne jedzonko i super atmosferę zapewniał Zajazd „Leśny Dworek” w Kornym /k. Kościerzyny

Okiem kamery i drona uwieczniali to wszystko Arek i Rafał, czyli ekipa FilmMak

Drewek do ognia dorzucał Wodzirej Krzysztof Gdaniec

Atrakcje dodatkowe (dekoracja światłem sali weselnej, ciężki dym na pierwszy taniec i tort oraz Elvis Presley Show na poprawinach) zapewniła firma Imprezowe Atrakcje.

65711703_1265789080263621_8194695749913542656_n